BENTON Ochranný slnečný krém Papaya-D Sun Cream SPF38 / PA+++ 50g

  • Kód: B029
  • Výrobca: Benton
  • EAN: 8809109687745
  • Availability: Nedostupný
€10,40
€16,47
(€20,80 / 100g)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Pre všetky typy pleti

Papaya-D Sun Cream SPF38 PA +++ je jedinečný ochranný krém, ktorý pokožku chráni pred UVA a UVB žiarením. Krém pokožku hlboko hydratuje, vyživuje, regeneruje a spevňuje. Odstraňuje popraskanú vrstvu pleti, stimuluje obnovu buniek a navracia pokožke žiarivý lesk. Zmierňuje zápaly a jemne odstraňuje odumreté kožné bunky. Zloženie krému v sebe spája fyzické a chemické filtre, ktoré svojimi bieliacimi účinkami rozjasňujú pokožku. Krém obohatený o hydratačný komplex Aquaxyl ™ dodáva pokožke vodu a tým ju udržuje permanentne hydratovanú, hladkú aj pružnú a navyše ju chráni pred nebezpečným slnečným žiarením. Obsahuje extrakty z papáje, vitamíny A, C, E, ktoré pokožku nielen zvlhčujú a vyživujú, ale aj podporujú regeneráciu kožných buniek. Kombinácia fyzikálnych i chemických protislnečných filtrov spolu s množstvom skvelých zložiek, ktoré sa starajú o pleť zaisťuje, že pokožku je možné okrem ochrany pred slnečným žiarením tiež skvele vyživovať.

Spôsob použitia:
Používajte každodenne ako poslednú fázu rannej starostlivosti o pleť, ešte pred vystavením sa na slnku a potom používajte podľa potreby. Jemne vklepte končekmi prstov až do úplného vstrebania.

Objem: 50g

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE

Pridať novú recenziu
Tento produkt ešte nebol hodnotený