Produkty


Nie znaleziono produktów na podstawie tej frazy.
O nás

Ahoj! Pridajte sa k nám! 

Spoznajte kórejskú starostlivosť o pleť!

Skin79 je populárna a medzinárodne 
uznávaná kórejská kozmetická značka.

 Niet teda divu, že ju milujú ženy na celom svete. 


Sme jediným a oficiálnym zástupcom značky Skin79 na Slovensku. Všetky naše výrobky sa bezpečne dovážajú leteckou alebo lodnou dopravou so všetkými potrebnými povoleniami a certifikátmi.

   Naša kozmetika zaujme svojou kvalitou a požadovanými efektami už po prvom použití. Pri výrobe kozmetiky sú používané netradičné riešenie využívajúce silu rastlín podľa tradičných receptúr východnej medicíny spolu s technologickými inováciami vyvíjanými v kórejských laboratóriách. To preto, aby pokožka vyzerala čo najdlhšie krásne a sviežo. V posledných rokoch sa hitom stalo Aloe, upokojujúci a zvlhčujúci gél s 99% výťažkom z aloe vera. Bohatá organická formula, elegantné dámske balenie, a predovšetkým tiež blahodárne účinky tejto kozmetiky,a preto niet divu, že sa Slovenky zamilovali do kórejskej starostlivosti o pleť!

Na poli medzinárodného obchodu dosiahla naša značka obrovské úspechy, okrem iného získala ocenenie PRODUKT ROKU 2017, 2018 a 2019 v hlasovaní svetovo presláveného časopisu Women's Health. Snažíme sa dobiť aj Európu, napríklad reprezentovaním značky Skin79 na veľtrhoch s kozmetikou, kde sa vždy tešíme veľkému záujmu ako zo strany účastníkov, tak aj zo strany vystavovateľov.

 

 

 

 

 

  Je to spoľahlivý priateľ, ktorý Vám vďaka týmto

produktom pomôže byť neobyčajne krásnou ženou.  

   Pozrite sa na našu širokú ponuku PRODUKTOV!