Produkty


Nie znaleziono produktów na podstawie tej frazy.
Odstúpenie od zmluvy

AKO POSTUPOVAŤ PRI VRÁTENÍ TOVARU?

Peniaze Vám vyšleme na bankový účet v priebehu 14 dní, od momentu, keď od Vás obdržíme tovar.

 

KROK 1
INFORMUJTE NÁS

Napíšte nám správu pomocou kontaktného formulára v záložke "kontakt", vyberte kategóriu "odstúpenie od zmluvy", napíšte nám informáciu, aké produkty chcete vrátiť.
---

Pokiaľ už u nás máte založený účet, tak môžete odstúpiť od zmluvy pomocou zákazníckeho panelu, stačí kliknúť na "náhľad objednávky", a odstúpiť od zmluvy pomocou formulára pre vrátenie tovaru.

KROK 2 
ZABAĽTE TOVAR

Zabaľte tovar, tak aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy. Ak ste neodstúpili od zmluvy pomocou "užívateľského účtu, tak vložte do balíka formulár na odstúpenie od zmluvy.

 

KROK 3 
POŠLITE BALÍK

Zašlite balík na adresu:

Olza Logistic - SKIN79
ul. Súľov 46
01352 Súľov-Hradná


  Formulár odstúpenie od zmluvy  >    stiahnuť 

Najčastejšie zadávané otázky týkajúce sa odstúpenia od zmluvy?
 

  • Ako mám vrátiť objednaný tovar?

Ak ste sa rozhodli tovar vrátiť, tak nám ho počas 30 dní zašlite na adresu, uvedenú v záložke kontakt. K balíku pribaľte formulár pre vrátenie tovaru. Peniaze Vám vrátime počas 14 dní od momentu, kedy obdržíme tovar.
 

  • Ako mám odoslať balík s tovarom, ktorý chcem vrátiť?

Balík je nutné zabaliť, tak aby nemohlo dôjsť k jeho poškodeniu počas prepravy. K balíku priložte formulár pre vrátenie tovaru. Zašlite balík na adresu uvedenú v záložke kontakt. Pre zaslanie tovaru máte možnosť si vybrať ľubovoľného dopravcu, náklady, ale platí objednávajúci. Akonáhle balík obdržíme, tak sumu v hodnote objednávky zasielame na bankový účet podaný vo formulári pre vrátenie tovaru.
 

  • Kedy dostanem na účet peniaze za vrátený tovar?

Peniaze Vám vrátime počas 14 dní na Váš bankový účet od momentu, kedy obdržíme formulár pre vrátenie tovaru.