Reklamácia tovaru

AKO NA REKLAMÁCIU?

Reklamáciu posúdime počas 14 pracovných dní od momentu obdržania reklamovaného tovaru.

 

KROK 1
INFORMUJTE NÁS:

Napíšte nám správu pomocou kontaktného formulára v záložke "kontakt", vyberte kategóriu "reklamácie", napíšte všetky informácie na tému reklamovaného produktu a priložte fotky reklamovaného / ných produktu / ov.

---

Pokiaľ už u nás máte založený účet, tak prejdite do "moje objednávky", vyberte "náhľad objednávky "a vyplňte reklamačný formulár.

KROK 2 
ZABAĽTE TOVAR:

Zabaľte tovar, tak aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy. Ak ste nepodali reklamáciu pomocou "užívateľského účtu" ,tak vložte do balíka reklamačný formulár.

---
 

KROK 3 
POŠLITE BALÍK 

Zašlite balík na adresu:
Olza Logistic - SKIN79
ul. Súľov 46
01352 Súľov-Hradná
 

   Reklamačný formulár >   stiahnuť

   Reklamačné podmienky >   tu


Najčastejšie zadávané otázky týkajúce sa reklamácie?

  • Ako podať reklamáciu?

 Pre podanie reklamácie stačí len vyplniť reklamačný formulár. Vložte ho do balíka spoločne s reklamovaným tovarom a následne nám tento balík zašlite do sídla firmy, ktorej adresa je uvedená v záložke kontakt.

Nahláste vrátenie tovaru na internetovej stránke, stačí kliknúť na záložku moje objednávky – urýchli to značne celý proces.

Nezabudnite, že neprijímame balíky zaslané na dobierku.

Náklady spojené s vrátením tovaru znáša kupujúci. Môžete tiež využiť možnosť bezplatného vrátenia tovaru pomocou služby In Post.

Po obdržaní zásielky od nás dostanete e-mailovú správu s informáciou.

 

  • Ako dlho sa čaká na posúdenie reklamácie?

Reklamácia bude posúdená v priebehu 14 dní.

Pokiaľ bude posúdená pozitívne, tak Vám túto informáciu zašleme na e-mailovú adresu. Zároveň Vám vrátime peniaze za tovar alebo pošleme plnohodnotný tovar na bankový účet, ktorý ste pred tým uviedli v reklamačnom formulári.

 

  • Do kedy môžem reklamáciu podať?

Reklamáciu je možné podať do 21 dní odo dňa nákupu kozmetiky.

 

  • V akej situácii môžem nahlásiť reklamáciu a v akej vrátenie tovaru?

Reklamovať tovar je možné v prípade, že má vadu už od výroby. Vrátiť tovar je možné v prípade, že objednaný tovar nesplnil očakávania a zároveň je zabalený od

výroby a nejaví známky použitia.

 

  • Dostal som nesprávny tovar, moja objednávka nie je kompletná, čo mám robiť?

Ak dostanete nesprávny tovaru alebo je Vaša objednávka nekompletná,

potom sa obráťte na naše Zákaznícke Oddelenie, povedzte číslo Vašej objednávky a názov nesprávne doručeného tovaru. Okamžite Vám zašleme chýbajúci produkt / y a skontrolujeme, kde sa stala chyba tak, aby k podobnému incidentu už v budúcnosti nikdy nedošlo. Aj napriek tomu, že naši pracovníci vynakladajú maximálne úsilie pri balení všetkého tovaru, tak aj oni sú ľudia a občas urobia chyby, za ktoré sa veľmi ospravedlňujeme.

 

  • Môj balík je poškodený, čo mám robiť?

Je nám to veľmi ľúto! Vieme že poškodený tovar je veľký problém a preto urobíme všetko, aby sme tento problém čo najrýchlejšie vyriešili.

Ak si všimneme akéhokoľvek poškodenia obalu balíka, máte právo si tovar pred kuriérom skontrolovať. Je dôležité vedieť, že kuriérska firma je zodpovedná za celkový stav balíka od momentu prijatia od odosielateľa až po jeho doručení adresátovi. Všetok tovar je poistený na hodnotu objednaného tovaru.

Pre uplatnenie finančnej náhrady alebo výmeny poškodeného tovaru, je nutné spísať s kuriérom protokol o poškodení. Spísať protokol je možné do 7 dní, lepšie je to ale urobiť hneď a spísaný protokol spolu s číslom objednávky odoslať na e-mail.