KUNDAL Honey&Macadamia Body Wash Cherry Blossom 258ml

  • Kód: KU059
  • Výrobca: Kundal
  • EAN: 8809693257584
  • Availability: Nedostupný
€4,55
€6,50
(€1,76 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Sprchový gél Honey & Macadamia Body Wash Cherry Blossom s višňovými kvetmi očarí všetky Vaše zmysly. Gél sa v kombinácii s vodou zmení na objemnú, hustú penu, ktorej vôňa Vás zavedie do spomienok na krásne strávenú dovolenku. Výnimočná vôňa višňových kvetov dokáže navodiť príjemný pocit relaxácie. Tento kozmetický prípravok pleť dôkladne očistí a zbaví nečistôt, takže bude vyzerať sviežo, zdravo a žiarivo. Med obsiahnutý v sprchovom géli pomáha skvele hydratovať pokožku. Bohaté množstvo aminokyselín, antioxidantov a vitamínov zase vyživuje a upokojuje podráždenie. Okrem toho tento gél uľahčuje regeneráciu suchej a popraskanej kože. Dlhodobý pocit hydratácie a príjemná vôňa sú hlavnými výhodami tohto produktu. Sprchový gél značky Kundala je výborný spôsob na dokonalý kúpeľ / sprchu.

Spôsob použitia:

Naneste adekvátne množstvo sprchového gélu na pokožku tela a masírujte ju kým sa nevytvorí pena. Nakoniec telo opláchnite vlažnou vodou.

Objem: 258ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE

Pridať novú recenziu
Tento produkt ešte nebol hodnotený