KUNDAL Honey&Macadamia Shampoo White Musk TESTER 10ml

  • Kód: KU046
  • Výrobca: Kundal
  • EAN: 8809568748032
  • Availability: Nedostupný
€0,21
€1,04
(€2,10 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Šampón s vôňou bieleho pižma Honey & Macadamia Shampoo White Musk zanechá Vaše vlasy zdravé, lesklé, silné, dobre upravené a dokonale zregenerované. Prírodné zložky šampónu ako makadamia a med prenikajú hlboko do vlasov, vyživujú ich a hydratujú. Vďaka tejto intenzívnej starostlivosti sa Vaše vlasy ľahšie rozčesávajú, stanú sa silnejšie, zdravšie a budú sviežie po dlhú dobu. Olej z makadamových orechov obsiahnutý v šampóne, pomáha chrániť vlasy pred škodlivým pôsobením vonkajších faktorov. Šampón je tiež veľmi účinný v boji proti lupinám a ťažko upraviteľným, suchým, krepovitým vlasom. Šampón značky Kundala navráti vlasom vitalitu a stratenú krásu.

Spôsob použitia:

Naneste adekvátne množstvo šampónu na vlhké vlasy. Vmasírujte produkt do pokožky hlavy, kým sa nevytvorí pena. Nakoniec vlasy dôkladne opláchnite. Pre lepší výsledok opakujte túto činnosť ešte 2-3 krát.

Objem: 10ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE

Pridať novú recenziu
Tento produkt ešte nebol hodnotený