SKIN79 Regeneračný krém na ruky Animal Perfume Hand Cream - Lily Cat 250 ml

  • Kód: SK379
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393404998
  • Availability: Stredná
€2,29
€9,24
(€0,92 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Suchá

Regeneračný krém na ruky na báze extraktu z ľalie bielej dokonale rozjasňuje pokožku, hydratuje ju a zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn. Extrakt má ochranný a hydratačný účinok. Obsahuje polysacharidy, ktoré zmäkčujú a revitalizujú vysušenú pokožku, pomáhajú tiež vytvoriť na pokožke filmogénny účinok, vďaka ktorému sa na nej tvorí ochranná vrstva, ktorá udržiava vodu v pokožke a zaručuje tak optimálnu hydratáciu a pružnosť. Extrakt z plodov baobabu je bohatým zdrojom fytosterolov a vitamínov, ktoré revitalizujú, zmäkčujú a spružňujú pokožku. Určenie: pre všetky typy pokožky, najmä na ruky s pigmentovými škvrnami, zničené, vystavené častému kontaktu s vodou, čistiacimi prípravkami a zlým poveternostným podmienkam, ako sú mráz alebo UV žiarenie. Účinky: intenzívna regenerácia zničených rúk, vyhladenie, hydratácia.

Spôsob použitia:
Malé množstvo krému naneste na umyté a osušené ruky. Nezabudnite na priestor medzi prstami, nechtami a pokožkou, nechajte úplne vstrebať. Na každodenné použitie.

Objem: 250 ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE