SKIN79 Osviežujúca a revitalizujúca pleťová maska peel off Aurora Peel-off Freshening Vitalizing 100 ml

  • Kód: SK374
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393404967
  • Availability: Nedostupný
€3,44
€12,70
(€3,44 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Mastná
Zmiešaná

Osviežujúca a revitalizujúca pleťová maska peel off dôkladne očisťuje pokožku, odstraňuje z povrchu pleti nečistoty a nadmerné množstvo kožného mazu dodáva pokožke energiu a znižuje viditeľnosť pórov. Diamantový prášok obsiahnutý v maske sa vyrába zo starostlivo vybraných vhodne vybrúsených a rezaných diamantov. Dodáva pleti hodvábnu jemnosť a viditeľne ju rozjasňuje. Prášok navyše hydratuje pokožku a vytvára na jej povrchu film, ktorý zabraňuje strate vody. Prášková perleť, ktorú maska obsahuje, je vynikajúca na zjemnenie drobných vrások, vyhladenie a zlepšenie farby pleti. Kyselina asparágová hlboko hydratuje, posilňuje a pôsobí proti vráskam. Určenie: pre všetky typy pleti na čistenie pleti od nečistôt, kožného mazu, hydratáciu a osvieženie. Účinky: hlboká hydratácia, spevnenie, očistenie a revitalizácia pokožky.

Spôsob použitia:
Na očistenú tvár naneste tenkú vrstvu masky a rovnomerne ju rozotrite, vyhnite sa oblastiam okolo očí a úst. Maska bude pomaly tuhnúť a meniť svoju farbu z modrej na zlatú, po 20 minútach masku jedným ťahom odstráňte smerom od brady k čelu.

Objem: 100 ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE