SKIN79 Hydratačná a upokojujúca pleťová maska peel off Aurora Peel-off Hydrating Soothing 100 ml

  • Kód: SK375
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393404950
  • Availability: Veľká
€2,10
€11,68
(€2,10 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Suchá
Citlivá

Hydratačná a upokojujúca pleťová maska peel off hlboko hydratuje vysušenú pokožku, odstraňuje z jej povrchu nečistoty a póry. Maska obsahuje práškovú perleť – exkluzívnu zložku s protivráskovým účinkom, ktorá zlepšuje farbu pleti, regeneruje a spevňuje pokožku. Perleť obsahuje pre pokožku prospešné proteíny, vďaka ktorým je pokožka pevnejšia a pružnejšia. Diamantový prášok obsiahnutý v maske vyhladzuje drobné vrásky, vyživuje, zmäkčuje a dodáva pokožke lesk. Maska obsahuje aminokyseliny ako prolín, alanín a lyzín, ktoré majú hydratačný účinok, posilňujú a zlepšujú stav pokožky. Určenie: pre všetky typy pleti, najmä pre dehydratovanú, vysušenú pleť s vráskami, citlivú na poveternostné podmienky. Účinky: posilnenie, spevnenie a vyhladenie pokožky, hydratácia a očistenie.

Spôsob použitia:
Na očistenú tvár naneste tenkú vrstvu masky a rovnomerne ju rozotrite, vyhnite sa oblastiam okolo očí a úst. Maska bude pomaly tuhnúť a meniť svoju farbu z ružovej na zelenú, po 20 minútach masku jedným ťahom odstráňte smerom od brady k čelu.

Objem: 100 ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE

Pridať novú recenziu
Tento produkt ešte nebol hodnotený

Podobné produkty

€21,24
€8,28
KRÁTKY DÁTUM EXSPIRÁCIE
€10,62
€8,50
Čakáme na doručenie
€31,86
€10,41