SKIN79 Hydratačná a revitalizujúca pleťová maska peel off Aurora Peel-off Moisturizing Nourishing 100 ml

  • Kód: SK376
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393404974
  • Availability: Stredná
€2,10
€11,68
(€2,10 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Suchá
Problematickú

Hydratačná a revitalizujúca pleťová maska peel off hlboko hydratuje dehydratovanú pleť a zlepšuje jej farbu. Obsahuje práškovú perleť – exkluzívnu aktívnu zložku bohatú na proteíny, vďaka ktorým bude pokožka lesklá, pevná a pružná. Ďalšou luxusnou zložkou masky je diamantový prášok, ktorý zjemňuje drobné vrásky, vyhladzuje a spružňuje pokožku. Diamantový prášok je navyše nekomedogénny, čo znamená, že neupcháva póry a je vhodný pre citlivú pleť na akné. Hydrolyzovaný kolagén obsiahnutý v maske pôsobí na povrchu pokožky – vytvára na nej film, ktorý zabraňuje strate vody z hlbokých vrstiev pokožky a preto má silný hydratačný účinok. Určenie: Maska sa odporúča na šedú, dehydratovanú pleť, ktorá je citlivá na oxidačný stres. Účinky: intenzívna hydratácia a revitalizácia, zlepšenie pevnosti a pružnosti, dodanie lesku, okysličenie pokožky. Zníženie viditeľnosti pórov.

Spôsob použitia:
Na očistenú tvár naneste tenkú vrstvu masky a rovnomerne ju rozotrite, vyhnite sa oblastiam okolo očí a úst. Maska bude pomaly tuhnúť a meniť svoju farbu zo zelenej na fialovú, po 20 minútach masku jedným ťahom odstráňte smerom od brady k čelu.

Objem: 100 ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE

Pridať novú recenziu
Tento produkt ešte nebol hodnotený