SKIN79 Gélová regeneračná maska Cica Pine Calming Wash Off Pack 120 g

  • Kód: SK411
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393405315
  • Availability: Nedostupný
€22,96
(€19,13 / 100g)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Zrelá
Problematickú

Špeciálne vyvinutá maska s gélovou konzistenciou sušených kúskov stopky pupočníka ázijského intenzívne regeneruje pokožku a výrazne zlepšuje jej vzhľad. Obsah extraktov z listov borovice, gardénie a zeleného čaju zaručuje problematickej pleti optimalizáciu a rovnováhu, účinne obnovuje vhodnú úroveň hydratácie a zastavuje rozvoj baktérií. Pri pravidelnom používaní pozitívne ovplyvňuje redukciu nedokonalostí, vyrovnáva farebný tón pleti a reguluje prácu mazových žliaz. Formula založená na zmesi kyselín z pupočníka ázijského má omladzujúce vlastnosti – povzbudzuje bunky na tvorbu kolagénu a zlepšuje mikrocirkuláciu. Výsledkom toho je, že sa pokožka stáva pevnejšia, pružnejšia a hladká. Jedinečná konzistencia masky sa jednoducho aplikuje na pokožku, netuhne, a po použití je pleť plná vitality, výrazne sa tiež zlepšujú kontúry tváre.

Spôsob použitia:
Rovnomerne rozotrite masku po vyčistenej pokožke. Po 15-20 minútach vykonajte krátku masáž, a potom zvyšok výrobku opláchnite vlažnou vodou.

Objem: 120 g

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE