SKIN79 Hydratačná pleťová maska s morskými riasami Skin Relaxer Algae Modeling Mask Moisturizing 150g

  • Kód: SK352
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393404813
  • Availability: Nedostupný
€6,48
€11,91
(€4,32 / 100g)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Suchá

Hydratačná maska ​​s morskými riasami hydratuje pokožku a poskytuje jej viditeľný liftingový efekt, eliminuje napätie tvárových svalov a vyhladzuje linky aj vrásky, čím zaručuje výsledok hneď po prvej aplikácii. Obsahuje tri základné hydratačné zložky - kolagén, výťažok zo šípkovej ruže a čerešňového kvetu. Kolagén pomáha udržiavať hĺbkovú hydratáciu a chráni pleť pred stratou vody, čo pomáha udržiavať jej pružnosť a obmedzovať výskyt jemných liniek a vrások. Obsiahnuté extrakty pokožku vyživujú, omladzujú, napínajú a znižujú opuchy alebo začervenanie. Extrakt zo šípovej ruže posilňuje kolagénové a elastínové vlákna, zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky, vďaka čomu sa stáva extrémne hladkou, okysličenou a hydratovanou. Maska s morskými riasami je profesionálny ošetrujúci prípravok, odporúčaný pre všetky typy pleti.

Spôsob použitia:
1. Odporúčané množstvo prípravku pre jedno ošetrenie je 25 g. Zmiešajte prášok s vodou v pomere 06: 1
2. Nalejte vodu a zmes miešajte 1-2 minúty, kým nezískate hladkú pastu. Následne masku naneste rovnomerne na tvár.
3. Nechajte pôsobiť približne 15-20 minút kým maska ​​nezaschne, potom ju opatrne zlúpnite od okrajov tváre k jej stredu.
4. Po ukončení procedúry opláchnite tvár vodou a odstráňte zvyšky masky.

Objem
: 150g

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE

Pridať novú recenziu
Tento produkt ešte nebol hodnotený