SKIN79 Krém VIP Super + BeBlesh Balm Bronze 40ml

  • Kód: SK070
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809223668712
  • Availability: Malá
€19,67
€26,52
(€49,18 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Normálna
Suchá
Zmiešaná
Citlivá
Zrelá
Problematickú

BB krém s trojitým účinkom. Dokonale sa prispôsobí pokožke a vyrovnáva jej farebný tón. Stanovuje tiež ideálnu ochranu pred slnečným žiarením. Bohaté zloženie výživných a ošetrujúcich látok pleť vyživujú. BB krém Super + BeBlesh Balm Bronze SPF50 +++ vytvára film, ktorý jemne vyhladzuje pokožku tváre a znižuje jej nerovnosti. Obsahuje levanduľový hydrolát s upokojujúcim a regeneračným účinkom. Dodatočne obohacuje pokožku o vitamíny, energiu a chráni ju. Extrakt z portulaky kapustovej chráni pokožku pred oxidáciou, zároveň kumuluje vodu, tým že ju udržiava hlboko v pokožke, takže chráni pokožku tiež pred dehydratáciou a starnutím. Pravidelným používaním BB krému dodáte pokožke tváre potrebné živiny, s ktorými získa prirodzene krásny vzhľad.
Vďaka pravidelnému používaniu BB krému Super + Beblesh Balm získa vaša pleť opäť prirodzenú krásu, mladistvý vzhľad a dokonalú hladkosť.

Odtieň: tmavo béžový

Spôsob použitia:
Krém je možné aplikovať 2 spôsobmi - končekmi prstov alebo pomocou hubky

Objem: 40g

Netestované na zvieratách

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE