SKIN79 Pleťová Esencia s filtrátom slimáčieho sekrétu Golden Snail Intensive ESSENCE 40ml

  • Kód: SK029
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393400747
  • Availability: Veľká
€18,91
€31,86
(€47,28 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Zrelá
Problematickú

Esencia s filtrátom slimáčieho sekrétu, ktorá má silné penetračné schopnosti. Rýchlo sa vstrebáva, pokožku regeneruje a zvlhčuje. Zvláčňuje pokožku, vyhladzuje vrásky a zároveň zlepšuje farebný tón pleti, a zabraňuje pigmentácii. Golden Snail Intensive Essence má vďaka filtrátu zo slimačieho sekrétu úžasné vlastnosti. Prítomnosť slimačieho mucínu, podporuje tvorbu kyseliny hyalurónovej a znižuje aktivitu voľných radikálov. Má protizápalové účinky, upokojuje pokožku a odstraňuje z nej suché časti. Vizuálne vyhladzuje vrásky a upokojuje pokožku. Obsahuje výťažky z aloe vera, ženšenu, imela, oregana a tiež portulaky kapustovej, ktoré pomáhajú v boji proti starnutiu. Vďaka pravidelnému používaniu tejto esencie, bude Vaša pleť zdravšia, pevnejšia, elastickejšia a tiež dôjde k jej viditeľnému omladenie. Ide o prípravok z luxusnej kozmetickej rady určenej pre ženy so silným charakterom a rôznym typom pleti, ktoré ocenia vysoko regeneračné účinky.
                                                                                                                                    

Spôsob použitia: Naneste produkt na tvár dlaňami alebo pomocou kozmetického tampónu, rovnomerne ho rozotrite a potom ho jemne vklepkajte končekmi prstov do pokožky tváre až do jeho vstrebania.        
                                                                                                                                    

Objem: 40ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE

Pridať novú recenziu
Tento produkt ešte nebol hodnotený