Produkty


Nie znaleziono produktów na podstawie tej frazy.
SKIN79 Professional Series ukľudňujúci gél s aloe vera Aloe Aqua Soothing Gel 99% Pumpička 500g
Akcia
KRÁTKY DÁTUM EXSPIRÁCIE
Akcia
KRÁTKY DÁTUM EXSPIRÁCIE
Skin79 SKIN79 Professional Series ukľudňujúci gél s aloe vera Aloe Aqua Soothing Gel 99% Pumpička 500g
Availability:
€11,57
€2,31 / 100g
Poštovné od €0,01

  • Kód: SK247
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393404035

Kliknite pre odoslanie e-mailu
Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť
Odporúčané produkty
Informácie o produkte

Gél s obsahom 99% šťavy z Aloe Vera je multifunkčný produkt s hydratačnými, upokojujúcimi a ukľudňujúcimi účinkami. Kozmetika na báze šťavy z aloe vera, má široké spektrum použitia a to od starostlivosti o pokožku tváre a tela až po vlasy alebo nechty. Tento gél zvláčňuje a upokojuje podráždenú pokožku. Chráni ju pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a ultrafialovým žiarením. Konzistencia upokojujúceho gélu Jeju Aloe Aqua Soothing Gel dodáva pokožke osviežujúci a chladivý efekt. Ľahko sa vstrebáva do pokožky, ktorá je po aplikovaní hladká, zdravá a má dostatok živín. Gél čistí póry a znižuje riziko výskytu zápalu alebo podráždenie. Účinne pôsobí v boji proti akné. Perfektne odstraňuje začervenanie, zmierňuje svrbenie, škrabance vzniknuté napr. Uhryznutím komárov alebo pomáha pri liečení popálenín. Navracia pokožke stratenú vitalitu a vytvára na nej lipidovú bariéru. Regeneruje, spomaľuje proces starnutia pokožky a podporuje jej prekrvenie. Jedná sa o ideálny kondicionér na vlasy a nechty, ktorý zabraňuje ich lámaniu.

Spôsob použitia:
Tvár a telo: Naneste gél na vybranú časť tváre alebo tela, delikátne ho vmasírujte a nakoniec nechajte vstrebať.
Vlasy: Vmasírujte do pokožky hlavy, nechajte vstrebať, následne vlasy umyte šampónom alebo rozotrite menšie množstvo gélu po celej dĺžke vlasov a nechajte vstrebať.
Nechty: Vmasírujte menšie množstvo gélu do celého nechtu a nechajte vstrebať.

Objem: 500g

Zloženie:

Opinie