SKIN79 Ukľudňujúci pleťový gél s aloe vera Aloe Aqua Soothing Gel 99% TUBA 100g

  • Kód: SK176
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393403618
  • Availability: Nedostupný
€4,32
(€4,32 / 100g)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Pre všetky typy pleti

Multifunkčný telový gél s 99% Aloe Vera. Je to výborný prostriedok na starostlivosť o pokožku celého tela. Je dokonca vhodný aj na starostlivosť o vlasy a nechty. Vďaka obsiahnutému aloe vera dokonale hydratuje, upokojuje a zvláčňuje. Vďaka týmto účinkom je ideálny pre citlivú alebo náchylnú pokožku na slnko. Chráni dokonca aj pred UV žiarením a pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Jeju Aloe Aqua Soothing Gel má gélovú konzistenciu, ktorá sa veľmi ľahko vstrebáva do pokožky. Chladí ju a intenzívne osviežuje. Po jeho použití je pokožka hladká, zdravá a vysoko hydratovaná, vďaka čomu je prípravok ideálny na zmiernenie príznakov procesu starnutia. Čistí póry a pôsobí protizápalovo, vďaka čomu skvele pomáha pri liečbe akné. Rovnako dobre sa hodí pri odstraňovaní svrbenia po uhryznutí hmyzom, popáleninách a škrabancoch. V prípade aplikácie na vlasy aloe vera obsiahnutý v tomto prípravku pokožku hlavy hydratuje a vyživuje. Umožňuje uzatvárať vlasové končeky, takže sú vlasy chránené pred vysušením a lámaním.

Spôsob použitia:
Tvár a telo: Naneste gél na vybranú časť tváre alebo tela, jemne ho vmasírujte a nakoniec nechajte vstrebať.
Vlasy: Vmasírujte do pokožky hlavy, nechajte vstrebať, následne vlasy umyte šampónom alebo rozotrite menšie množstvo gélu po celej dĺžke vlasov a nechajte vstrebať.
Nechty: Vmasírujte menšie množstvo gélu do celého nechtu a nechajte vstrebať.

Objem: 100g

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE