Produkty


Nie znaleziono produktów na podstawie tej frazy.
SKIN79 Upokojujúca krémová pleťová maska Animal Color Clay Mask Angry Cat 70ml
Akcia
KRÁTKY DÁTUM EXSPIRÁCIE
Akcia
KRÁTKY DÁTUM EXSPIRÁCIE
Skin79 SKIN79 Upokojujúca krémová pleťová maska Animal Color Clay Mask Angry Cat 70ml
Availability:
€9,28
€13,26 / 100ml
Pôvodná cena: €11,60
Poštovné od €0,01

  • Kód: SK307
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393404417

Kliknite pre odoslanie e-mailu
Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť
Odporúčané produkty
Informácie o produkte

Upokojujúca maska ​​s obsahom kaolínu pre hydratáciu pokožky. Skvele vyrieši problémy so začervenaním a podráždením pokožky. Intenzívne pokožku upokojuje a rýchlo regeneruje. Odstraňuje viditeľné známky podráždenia a v prípade poškodených tkanív podporuje obnovu prirodzenej ochrannej bariéry. Obsahuje aloe vera na upokojenie zápalov, antibakteriálne účinky a pozitívnu liečbu rôznych poškodení pokožky. Pomáha okysličovať bunky a zväčšuje množstvo kolagénu i elastínu, vďaka čomu je pokožka pevnejšia. Kaolínový íl Animal Color Clay Mask Angry Cat zase pomáha pokožke lepšie dýchať a dodáva jej množstvo minerálov a potrebných živín. Pravidelné používanie produktu pokožku upokojuje, osviežuje, ale predovšetkým zmierňuje rôzne podráždenia.

Spôsob použitia:
Vyčistite a tonizujte pokožku tváre. Masku naneste, vyhnite sa oblasti očí a nechajte 5-10 minút pôsobiť. Potom si opláchnite a osušte tvár.

Objem: 70ml

Zloženie:

Opinie