SKIN79 Upokojujúca krémová pleťová maska Animal Color Clay Mask Angry Cat 70ml

  • Kód: SK307
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393404417
  • Availability: Nedostupný
€8,84
€11,05
(€12,63 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Problematickú

Upokojujúca maska ​​s obsahom kaolínu pre hydratáciu pokožky. Skvele vyrieši problémy so začervenaním a podráždením pokožky. Intenzívne pokožku upokojuje a rýchlo regeneruje. Odstraňuje viditeľné známky podráždenia a v prípade poškodených tkanív podporuje obnovu prirodzenej ochrannej bariéry. Obsahuje aloe vera na upokojenie zápalov, antibakteriálne účinky a pozitívnu liečbu rôznych poškodení pokožky. Pomáha okysličovať bunky a zväčšuje množstvo kolagénu i elastínu, vďaka čomu je pokožka pevnejšia. Kaolínový íl Animal Color Clay Mask Angry Cat zase pomáha pokožke lepšie dýchať a dodáva jej množstvo minerálov a potrebných živín. Pravidelné používanie produktu pokožku upokojuje, osviežuje, ale predovšetkým zmierňuje rôzne podráždenia.

Spôsob použitia:
Vyčistite a tonizujte pokožku tváre. Masku naneste, vyhnite sa oblasti očí a nechajte 5-10 minút pôsobiť. Potom si opláchnite a osušte tvár.

Objem: 70ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE