SKIN79 Vzorka Animal BB Angry Cat, Dry Monkey, Dark Panda SPF50+ PA+++ 3x1ml

  • Kód: SK271
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 271
  • Availability: Nedostupný
€0,86
(€28,67 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Normálna
Suchá
Citlivá

Sada 3 odtieňov krému, ktoré sú v Poľsku najpopulárnejšie. Každý z týchto odtieňov je výborným podkladom pod make-up, krémom starajúcim sa o pokožku tváre a tiež vynikajúcim UV filtrom chrániacim pred škodlivými slnečnými lúčmi.

►Angry Cat
Ľahký krém starajúci sa o pokožku s béžovým odtieňom. Obsahuje aloe vera, ktoré regeneruje a upokojuje podráždenú pokožku. Urýchľuje proces hojenia rán. Okrem toho BB krém Angry Cat obsahuje výťažok zo zeleného čaju, ktorý posilňuje cievy, zmenšuje sčervenanie, podporuje proces liečenia kožných zápalov a regeneruje pokožku. Tento typ krému je určený predovšetkým pre pleť mastnú a náchylnú na akné.

►Dry Monkey
BB krém s neutrálnym béžovým odtieňom. Obsahuje výťažok z banánu, vitamíny zo skupiny B, beta-karotén (provitamín A), vitamíny E, C a PP. Intenzívne pokožku vyživuje, zvláčňuje a podporuje hojenie drobných rán. Pomáha tiež pri podráždení pokožky tváre. Kyselina hyalurónová zase hydratuje, spevňuje a napína pokožku.

►Dark Panda
Svetlo béžový krém je natoľko neutrálny, že sa prispôsobí väčšine typov pleti. Krém obsahuje aj extrakt z bambusu. Flavonoidy, minerály a vitamíny, ktoré podporujú tvorbu kolagénu a elastických vlákien spojivového tkaniva. Obsahuje tiež vitamín B3, ktorý je zodpovedný za hydratáciu pružnosť pokožky. Zmierňuje zafarbenie, pomáha regenerovať pokožku a zrýchľuje proces hojenia rán.

Objem: 3x1ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť