Produkty


Nie znaleziono produktów na podstawie tej frazy.
BENTON Ukľudňujúci gél Goodbye Redness Centella Cica Gel 100g
Akcia
VEGAN
Akcia
VEGAN
Benton BENTON Ukľudňujúci gél Goodbye Redness Centella Cica Gel 100g
Availability:
€18,32
€18,32 / 100g
Pôvodná cena: €25,51
Poštovné od €0,01

  • Kód: B061
  • Výrobca: Benton
  • EAN: 8809566990426
  • Dátum spotreby: 2026-02-28

Kliknite pre odoslanie e-mailu
Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť
Odporúčané produkty
Informácie o produkte

Gél Goodbye Redness Centella má upokojujúce a hydratačné účinky. Upokojuje problematickú pleť a zmierňuje jej začervenanie. Nielenže poskytuje pokožke optimálnu hydratáciu, ale dodáva jej aj potrebné živiny. Gél obsahuje extrakt z Pupočníka ázijského, ktorý je známy pre svoje upokojujúce a hojivé účinky. Okrem toho tiež podporuje proces regenerácie tkanív a minimalizuje pocit svrbenia. Pomáha zmierniť prejavy akné a tiež účinne chráni pokožku pred škodlivým pôsobením vonkajších faktorov. Gél má tiež antibakteriálne účinky.
Obsah extraktu z čajovníka zmierňuje pocit drsnosti a intenzívne hydratuje pokožku. Gél reguluje tvorbu kožného mazu, pokožka tak zostáva čistá a pôsobí sviežim dojmom. Upokojuje problematickú pleť, zmierňuje podráždenie alebo svrbenie a zanecháva pocit pohodlia.

Spôsob použitia:

vyčistite pokožku tváre, gél rovnomerne naneste na povrch a následne jemne vklepte končekmi prstov až do jeho vstrebania

Objem: 100g

Zloženie:

Opinie