SKIN79 Hydratačný ukľudňujúci gél MELOUN Real Fruit Soothing Gel Watermelon 300g

  • Kód: SK317
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393404455
  • Availability: Nedostupný
€4,60
€4,62
(€1,53 / 100g)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Pre všetky typy pleti

Prípravok vo forme gélu určený na odstránenie kožných nedokonalostí. Obsahuje 95% extrakt z melónovej šťavy, ktorý upokojuje a hydratuje pokožku. Pokožka je vďaka tomu zdravo žiarivá a svieža. Gél zosúlaďuje odtiene pleti a zvyšuje jej pevnosť. Real Fruit Soothing Gel Watermelon má očisťujúce účinky. Pomáha rozširovať upchaté póry a spomaľuje proces starnutia pokožky. Vďaka extraktom z melónov má veľmi ľahkú konzistenciu. Chráni pokožku tela pred UV žiarením a zmierňuje zápaly pokožky. Spoločne s levanduľovým olejom a výťažkami z liečivých bylín má protizápalové a antibakteriálne účinky, redukuje podkožný tuk a podieľa sa na zmierňovaní prejavov celulitídy. Gél s melónovým extraktom je vhodný prostriedok na každodennú starostlivosť o pokožku tela. Navyše veľmi príjemne vonia, poskytuje pocit uvoľnenia a dokonale vyživuje pokožku.

Pre zvýšenie upokojujúceho a chladivého účinku odporúčame gél cca 1 hodinu pred použitím vychladiť v chladničke. Zlepšuje celkový pocit sviežosti.

Spôsob použitia:
Gél naneste rovnomerne na vybranú časť tela. Potom nechajte vstrebať a vmasírujte do pokožky.

Objem: 300g

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE