SKIN79 Revitalizujúca pleťová maska s medom Jeju Sandorong Jelly Mask - Jeju Canola Honey 33 ml

  • Kód: SK382
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393405032
  • Availability: Nedostupný
€3,07
(€9,30 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Zmiešaná
Citlivá
Zrelá

Gélová bavlnená pleťová maska je zdrojom cenných aktívnych zložiek, pôsobí upokojujúco a regenerujúco. Obsahuje zložky zo zederachu indického, ktoré biologicky podporujú hojenie rán. Tieto zložky majú ochranný a hydratačný účinok, znižujú odlupovanie pokožky a obnovujú jej prirodzenú hydrolipidovú bariéru. Zederach indický navyše redukuje drobné vrásky, zlepšuje farbu pleti, vďaka čomu zabraňuje starnutiu pokožky. Vďaka extraktu z kurkumy pôsobí maska protizápalovo, antibakteriálne a antioxidačne. Určenie: Odporúča sa pre všetky typy pleti, najmä na citlivú pleť na akné, dehydratovanú, suchú pleť, ktorá potrebuje revitalizáciu, ako aj pre pleť fajčiarov. Účinky: hlboká hydratácia a očistenie, obnova vitality a zdravého vzhľadu pokožky.

Spôsob použitia:
Opatrne vyberte masku z balenia a priložte na očistenú pleť, jemne vyhlaďte jej štruktúru. Nechajte pôsobiť 20 minút, a potom celú odstráňte. Zvyšky masky jemne votrite do pokožky. Maska je určená na jednorazové použitie.

Objem: 33 ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE