SKIN79 Hydratačná pleťová maska s extraktom z ananásu Real Fruit Mask Pineapple 23 ml

  • Kód: SK409
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393405308
  • Availability: Veľká
€1,08
€2,65
(€4,70 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Suchá

Vysoko koncentrovaná maska nasiaknutá výživnou esenciou vo forme tenkej bavlnenej fólie s potlačou ananásu je starostlivosť odporúčaná pre suchú, šupinatú a drsnú pokožku. Kompozícia založená na extrakte z plodov ananásu účinne podporuje väzby vody a vytvára na povrchu pokožky ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje strate vody z pokožky. Keramidy, arginín a extrakt z pupočníka ázijského pozitívne ovplyvňujú rekonštrukciu hydrolipidovej bariéry pokožky, čo má za následok obnovu jej kľúčových funkcií, a navyše podporujú udržiavanie správnej úrovne hydratácie buniek. Výsledkom toho je, že sa vaša pleť stane mimoriadne hladká, mäkká, pružná, a predovšetkým znovu získa svoj mladistvý vzhľad. Maska rozmaznáva zmysly svojou sviežou vôňou ananásu a počas aplikácie vám zaručí osviežujúci efekt.

Spôsob použitia:
Naneste masku na očistenú tvár a nechajte pôsobiť 10-15 minút, potom odstráňte a zvyšok prípravku jemne votrite do pokožky.

Objem: 23 ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE