SKIN79 Hydratačná látková pleťová maska Seoul Beauty Mask Moisturizing Care 20g

  • Kód: SK224
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393403823
  • Availability: Nedostupný
€2,15
(€10,75 / 100g)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Problematickú

Skvelá látková pleťová maska ​​z vysoko kvalitnej mäkkej bavlny vyniká perfektnou priľnavosťou k pokožke tváre. Maska má príjemnú subtílnu vôňu s kvetinovým nádychom, vďaka výťažku z lotosu a damašskej ruže. Je ideálnym riešením v prípade, že si prajete zlepšiť pružnosť pokožky. Intenzívne ju hydratuje a navracia farebný tón pleti. Vďaka aktívnym zložkám pomáha predchádzať akné a pupienkom.
Pleťová maska ​​Seoul Beauty Mask Hydratizing Care bola obohatená o rastlinný komplex pozostávajúci zo ženšenu, listov aloe vera, moruše bielej, slzovky všeobecnej a badiánu. Koreň ženšenu vyživuje a okysličuje bunky, listy aloe vera podporujú spevnenie, regenerujú a krásne vyhladzujú pokožku. Moruša biela ovplyvňuje pružnosť a spomaľuje proces starnutia pokožky, zatiaľ čo slzovka všeobecná tlmí zápalové procesy. Výťažok z badiánu chráni pokožku pred bakteriálnymi infekciami a pomáha pri liečbe akné a ekzémov. Tento produkt pokožku dokonale hydratuje!

Spôsob použitia:
KROK č.1 Vyčistite pokožku tváre a potom ju hneď tonizujte.
KROK č.2 Masku naneste na tvár.
KROK č.3 Po cca 15 minútach zložte masku a zvyšky prípravku vklepte končekmi prstov.

* Maska je len na jedno použitie, neodporúča sa ju znovu používať.

Objem: 20g

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE