SKIN79 Rozjasňujúcí BB krém Animal BB Cream Dark Panda - Brightening (Light Beige) SPF50+ PA+++ 30ml

  • Kód: SK220
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393403007
  • Availability: Veľká
€5,75
€12,70
(€19,17 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Normálna

Tento prípravok vznikol spojením krému na tvár a UV filtra, čo je ideálna kombinácia pre každý typ pleti. Krém veľmi dobre pokožku kryje, hydratuje a rozjasňuje. Jeho svetlo béžový odtieň vytvára na pleti prirodzený efekt. Animal BB Cream Dark Panda obsahuje výťažky z bambusových listov a minerálov. Bambus obsahuje flavonoidy, ktoré spoločne s minerálmi obsiahnutými v kréme, prispievajú k pružnosti a pevnosti pokožky. Ich úlohou je podporiť tvorbu elastických vlákien v spojivovom tkanive.
 BB krém obsahuje tiež vitamín B3, ktorý pleť jemne rozjasňuje a navracia jej lesk. V prípade problémov s matnou pokožkou, je tento krém ten pravý, dokáže totiž tento proces efektívne spomaliť. Prítomné extrakty a vitamíny redukujú známky únavy pleti, takže už na prvý pohľad bude plná lesku. Vďaka obsiahnutému filtru SPF50 + PA +++ môže tento krém účinne chrániť pleť pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Spôsob použitia:
1. Rozjasňujúci krém rozotierajte pomocou prstov, kým nezískate prirodzený efekt.
2. Ak chcete viditeľný make-up, na nanesenie použite kozmetickú hubku.

Objem: 30ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE