BENTON Hydratačný krém s kyselinou hyalurónovou a aloe vera ALOE HYALURON CREAM 50g

  • Kód: B076
  • Výrobca: Benton
  • EAN: 8809566990464
  • Availability: Malá
€16,00
€23,19
(€32,00 / 100g)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Suchá

Hydratačný krém Aloe Hyaluron obsahuje aloe vera a kyselinu hyalurónovú. Krém má ľahkú, bielu, vlhkú a nemastnú konzistenciu, ktorá zaisťuje pokožke matný nádych. Aloe vera je prírodná rastlinná zložka, ktorá pomáha s regeneráciou a hydratáciou pokožky. Okrem toho aktívne prispieva k jej pružnosti a výžive. Kyselina hyalurónová zasa podporuje tvorbu nových kožných buniek a kolagénu, vyhladzuje vrásky a dodáva pokožke žiarivý lesk. Pomáha skvele udržiavať správnu úroveň hydratácie pokožky. Hydratačný krém s aloe vera a kyselinou hyalurónovou dodáva pokožke veľké množstvo výživných látok, vďaka čomu dostáva silnú dávku energie. Ešte lepší účinok možno dosiahnuť pri použití v kombinácii s inými produktmi radu Aloe Line.

Spôsob použitia:

krém je vhodné používať pri poslednej fáze starostlivosti o pleť. Krém naneste na tvár, rozotrite po celom povrchu a následne jemne vklepte končekmi prstov až do úplného vstrebania

Objem: 50g

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE