BENTON Hydratačný pleťový toner Aloe BHA Skin Toner 200ml

  • Kód: B007
  • Výrobca: Benton
  • EAN: 8809566991737
  • Availability: Nedostupný
€13,68
€23,19
(€6,84 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Mastná
Problematickú

Aloe BHA Skin Toner je hydratačné a upokojujúce tonikum založené na báze Aloe vera, ktorý obsahuje kyselinu salicylovú (BHA). Táto unikátna kombinácia rastlinných výťažkov, pripravuje pleť na ďalšiu starostlivosť. Tonikum dokáže efektívne vyriešiť najčastejšie problémy, ktoré súvisia so začervenaním, nedokonalosťami, stratou pevnosti alebo vysušením. Aloe vera je v tomto produkte zastúpené dokonca v troch formách: ako extrakt, šťava a voda z listov, vďaka tomu je možné získať ešte viac vyživujúcich a čistiacich látok. Aloe vera má úžasné hydratačné a regeneračné účinky. Obsahuje kyselinu salicylovú, čiže BHA, ktorá pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky, má taktiež protizápalové alebo antibakteriálne účinky a tiež reguluje nadmernú tvorbu kožného mazu. Pleťové tonikum navracia krásu pleti odstránením jaziev po akné, minimalizáciou začervenania, tmavých či bledých škvŕn alebo zlepšením farebného tónu. Zloženie obsahuje tiež slimačí sekrét, ktorý navracia pokožke stratenú vlhkosť, regeneruje kožné bunky, zlepšuje pružnosť pokožky a vyhladzuje vrásky.

Spôsob použitia:
Tonikum naneste na očistenú pleť tváre kozmetickým tampónom a rozotrite, potom ho pre lepšie vstrebanie jemne vklepte končekmi prstov.

Objem: 200ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE