SKIN79 Hydrogélové vankúšiky pod oči so zlatom Golden Snail Intensive Essence Gel Eye Patch 60szt.

  • Kód: SK033
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393400785
  • Availability: Malá
€13,62
€32,33
(€16,41 / 100g)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Pre všetky typy pleti

Hydrogélové vankúšiky pod oči s bohatým vyživujúcim zložením. Tento produkt obsahuje luxusné zložky ako napr. zlato alebo filtrát zo slimačieho sekrétu, ktorý sa intenzívne stará o delikátnu pokožku okolo očí. Slimačí mucín s vysokým obsahom kolagénu, elastínu, vitamínu A, C a E a kyselinu hyalurónovú, ktoré majú na pokožku veľmi pozitívny vplyv s vyživujúcimi a upokojujúcimi účinkami. A čo je dôležité Golden Snail Intensive Essence Gél Eve Patch je zmes bohatých vzácnych rastlinných výťažkov, ktoré efektívne posilňujú pleť, intenzívne ju omladzujú a regenerujú. Použitie očných vankúšikov umožňuje tiež vyrovnať tón pleti. Pleť vďaka tomu vyzerá zdravo, žiarivo a ľahká gélová konzistencia sa ľahko vstrebáva a pôsobí dokonca aj v hlbokých vrstvách pokožky. Jedná sa o luxusný kozmetický prípravok z rady Golden Snail s anti-age efektom, ktorý je ideálny pre náročnú i mladú pleť s rôznymi nedokonalosťami.

Spôsob použitia:
Masku aplikujte na očistenú pokožku pod očami a nechajte 20 min. pôsobiť. Každý vankúšik je len na jedno použitie takže sa neodporúča ho znovu používať. V balení je aj naberacia lyžička pre jednoduché a hygienické nanášanie.

Objem: 83g / 60 ks

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE