Produkty


Nie znaleziono produktów na podstawie tej frazy.
SKIN79 Hydrogélové vankúšiky pod oči so zlatom Golden Snail Intensive Essence Gel Eye Patch 60szt.
Akcia
Skin79 SKIN79 Hydrogélové vankúšiky pod oči so zlatom Golden Snail Intensive Essence Gel Eye Patch 60szt.
Availability:
€22,96
€27,66 / 100g
Pôvodná cena: €32,47
Poštovné od €0,01

  • Kód: SK033
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393400785
  • Dátum spotreby: 2025-10-15

Kliknite pre odoslanie e-mailu
Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť
Odporúčané produkty
Informácie o produkte

Hydrogélové vankúšiky pod oči s bohatým vyživujúcim zložením. Tento produkt obsahuje luxusné zložky ako napr. zlato alebo filtrát zo slimačieho sekrétu, ktorý sa intenzívne stará o delikátnu pokožku okolo očí. Slimačí mucín s vysokým obsahom kolagénu, elastínu, vitamínu A, C a E a kyselinu hyalurónovú, ktoré majú na pokožku veľmi pozitívny vplyv s vyživujúcimi a upokojujúcimi účinkami. A čo je dôležité Golden Snail Intensive Essence Gél Eve Patch je zmes bohatých vzácnych rastlinných výťažkov, ktoré efektívne posilňujú pleť, intenzívne ju omladzujú a regenerujú. Použitie očných vankúšikov umožňuje tiež vyrovnať tón pleti. Pleť vďaka tomu vyzerá zdravo, žiarivo a ľahká gélová konzistencia sa ľahko vstrebáva a pôsobí dokonca aj v hlbokých vrstvách pokožky. Jedná sa o luxusný kozmetický prípravok z rady Golden Snail s anti-age efektom, ktorý je ideálny pre náročnú i mladú pleť s rôznymi nedokonalosťami.

Spôsob použitia:
Masku aplikujte na očistenú pokožku pod očami a nechajte 20 min. pôsobiť. Každý vankúšik je len na jedno použitie takže sa neodporúča ho znovu používať. V balení je aj naberacia lyžička pre jednoduché a hygienické nanášanie.

Objem: 83g / 60 ks

Zloženie:

Opinie