SKIN79 Očný krém s filtrátom slimačieho sekrétu Golden Snail Intensive EYE CREAM 35g

  • Kód: SK031
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393400761
  • Availability: Nedostupný
€34,56
(€98,74 / 100g)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Suchá
Citlivá
Zrelá

Očný krém vytvorený špeciálne pre extrémne citlivú pokožku. Vyživuje, hydratuje a zároveň je veľmi účinný v boji proti vráskam. Účinne potláča viditeľné známky starnutia pokožky. Obsahuje vysoko koncentrovaný slimačí sekrét, ktorý intenzívne zvlhčuje a regeneruje veľmi jemnú pokožku okolo očí. Redukuje tmavé kruhy pod očami, opuchy a vačky. Obsahuje účinné látky, ktoré účinne stimulujú prietok krvi okolo očí. Obsahuje tiež zlaté častice, ktoré prenikajú do bazálnej vrstvy pokožky. Vďaka tomu dokáže odstrániť viditeľné vrásky a intenzívne zabraňuje tvorbe nových. Golden Snail Intensive Eye Cream sa do pokožky skvele vstrebáva a dodáva jej hladký efekt. Pravidelným používaním tohto produktu, bude vaša pokožka vyzerať zdravo a rozžiarene. Tento produkt z luxusnej rady Golden Snail je vhodný pre všetky typy pleti, pre tú mladšiu rovnako ako pre tú zrelšiu.

Spôsob použitia: Krém naneste na starostlivo očistenú pleť okolo očí a potom jemne vklepkajte končekmi prstov v smere do vonkajšieho kútika oka.

Objem: 35g

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE