SKIN79 Revitalizujúca pleťová maska s kaktusom Jeju Sandorong Jelly Mask - Jeju Cactus 33 ml

  • Kód: SK381
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393405049
  • Availability: Nedostupný
€3,21
(€9,73 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Suchá
Zrelá
Problematickú

Bavlnená pleťová maska bohatá na cenné aktívne zložky vo forme gélovej fólie perfektne očisťuje, vyživuje a regeneruje pokožku. Extrakt z kvetov opuncie, ktorý obsahuje množstvo vitamínov – A, C, E, polysacharidy, slizy a organické kyseliny napr. kyselinu jablčnú, mliečnu a vínnu, má osviežujúci a hydratačný účinok a zabraňuje transepidermálnej strate vody. Navyše zmierňuje zápaly, urýchľuje hojenie rán a odstraňuje pigmentové škvrny a jazvy po akné. Extrakt z kvetov aloe vera reguluje prácu mazových žliaz, pomáha stiahnuť póry a hlboko hydratuje. Extrakt z listov ginka dvojlaločného oneskoruje proces starnutia pokožky a chráni ju pred škodlivým účinkom voľných radikálov. Určenie: Odporúča sa najmä na suchú, dehydratovanú, zrelú, žilnatú pokožku a pokožku s pigmentovými škvrnami. Účinky: redukcia drobných vrások, hydratácia, revitalizácia, okysličenie.

Spôsob použitia:
Opatrne vyberte masku z balenia a priložte na očistenú pleť, jemne vyhlaďte jej štruktúru. Nechajte pôsobiť 20 minút, a potom celú odstráňte. Zvyšky masky jemne votrite do pokožky. Maska je určená na jednorazové použitie.

Objem: 33 ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE