SKIN79 Vyživujúci hydratačný gél ZELENÉ JABLKO Real Fruit Soothing Gel Green Apple 300g

  • Kód: SK316
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393404448
  • Availability: Nedostupný
€0,41
€4,34
(€0,14 / 100g)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Pre všetky typy pleti

Vyživujúci pleťový gél vhodný na každodennú starostlivosť o pokožku tela. Obsahuje 95% extrakt zo šťavy zeleného jablka. Táto šťava má hydratačné a antibakteriálne účinky. Zmäkčuje pokožku, zlepšuje priestupnosť, účinne spevňuje aj vyhladzuje, obnovuje jej pružnosť a dodáva jej žiarivo mladistvý vzhľad. Šťava zo zelených jabĺk je cenným prírodným antioxidantom, ktorý bojuje proti starnutiu pleti. Gél pozitívne ovplyvňuje stav krvných ciev v mieste kam je nanášaný. Rastlinné výťažky ako napr. levanduľový olej, tymian, rozmarín a iné aktívne látky gélu Real Fruit Soothing Gel Green Apple regulujú obsah kožného mazu a podieľajú sa na zmierňovaní prejavov celulitídy. Gél prináša pokožke celého tela osvieženie a navyše zanechá príjemnú vôňu.

Pre zvýšenie upokojujúceho a chladivého účinku odporúčame gél cca 1 hodinu pred použitím nechať vychladiť v chladničke.

Spôsob použitia:
Gél naneste na vybranú časť tela a jemne ho vmasírujte do pokožky. Nechajte ho niekoľko minút pôsobiť, než sa úplne vstrebe.

Objem: 300g

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE