SKIN79 Upokojujúca pleťová maska s aloe vera Jeju Sandorong Jelly Mask - Jeju Aloe 33 ml

  • Kód: SK383
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393405025
  • Availability: Veľká
€1,83
€3,25
(€5,55 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Citlivá
kuperóznu pleť

Bavlnená gélová maska obohatená o cenné aktívne zložky hydratuje a okysličuje pokožku. Extrakt z aloe vera je zdrojom vitamínov C, A a E, kyseliny listovej, aminokyselín a minerálnych látok napr: zinku, draslíka, vápnika a horčíka. Aloe vera má regeneračný, zmäkčujúci a upokojujúci účinok, redukuje tiež škodlivé účinky voľných radikálov. Aloe vera navyše chráni pokožku pred vysušením, dopravuje kyslík do buniek a spomaľuje proces exogénneho starnutia pokožky. Maska obsahuje extrakt z koreňa sofory, ktorý je bohatý na flavonoidy – rutín, ktorý posilňuje krvné cievy a zmierňuje sčervenanie. Extrakt z listov ginka dvojlaločného zlepšuje prekrvenie pokožky, pôsobí antioxidačne a zlepšuje farbu pleti. Určenie: Odporúča sa pre všetky typy pleti, najmä pre suchú, žilnatú pokožku, zasiahnutú oxidačným stresom a so známkami fotostarnutia. Účinky: hlboká hydratácia, omladenie, redukcia drobných vrások, zmäkčenie.

Spôsob použitia:
Opatrne vyberte masku z balenia a priložte na očistenú pleť, jemne vyhlaďte jej štruktúru. Nechajte pôsobiť 20 minút, a potom celú odstráňte. Zvyšky masky jemne votrite do pokožky. Maska je určená na jednorazové použitie.

Objem: 33 ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE