SKIN79 Omladzujúca pleťová maska z morských rias Jeju Sandorong Jelly Mask - Jeju Seaweed 33 ml

  • Kód: SK384
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393405018
  • Availability: Nedostupný
€3,21
(€9,73 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Suchá
Zmiešaná
Zrelá

Bavlnená maska vo forme gélovej fólie, ktorá intenzívne hydratuje a revitalizuje pokožku. Je dokonalá na akýkoľvek typ pleti. Obsahuje extrakt zo zederachu indického, ktorý je bohatý na éterické oleje, má protizápalový a antibakteriálny účinok, chráni pred voľnými radikálmi a spomaľuje proces starnutia pokožky. Extrakt z kvetov aloe vera obsahuje olejové zlúčeniny, ktoré vytvárajú na pokožke ochranný film. Obsahuje navyše aminokyseliny, vitamíny a saponíny, ktoré majú intenzívny upokojujúci, hojací a očisťujúci účinok. Extrakt z červených koralových rias je zdrojom cenných minerálov napr: zinku, železa a vápnika. Morské riasy omladzujú, posilňujú steny krvných ciev, zabraňujú ochabnutiu pokožky, a zároveň ju okysličujú. Extrakt z kvetov zemolezu japonského má baktericídny, protizápalový a antibakteriálny účinok. Určenie: Maska sa odporúča pre všetky typy pleti a najmä na šedú, znečistenú, unavenú a nedostatočne okysličenú pleť vystavenú oxidačnému stresu. Použitie: Osvieženie, očistenie, vyrovnanie farby pleti, zjemnenie drobných vrások.

Spôsob použitia:
Opatrne vyberte masku z balenia a priložte na očistenú pleť, jemne vyhlaďte jej štruktúru. Nechajte pôsobiť 20 minút, a potom celú odstráňte. Zvyšky masky jemne votrite do pokožky. Maska je určená na jednorazové použitie.

Objem: 33 ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE