Produkty


Nie znaleziono produktów na podstawie tej frazy.
SKIN79 Výživná pleťová maska s extraktom z kivi Real Fruit Mask Kiwi 23 ml
Akcia
Skin79 SKIN79 Výživná pleťová maska s extraktom z kivi Real Fruit Mask Kiwi 23 ml
Availability:
€0,67
€2,91 / 100ml
Pôvodná cena: €2,78
Poštovné od €0,01

  • Kód: SK407
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393405292
  • Dátum spotreby: 2024-12-16

Kliknite pre odoslanie e-mailu
Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť
Odporúčané produkty
Informácie o produkte

Pleťová maska s výživnými vlastnosťami a tenkou bavlnenou fóliou s potlačou kivi ponorenou do bohatej esencie na aktívne zložky pozitívne ovplyvňuje stav pokožky. Extrakt z plodov kivi predstavuje mimoriadny zdroj mnohých vitamínov a minerálov, ktoré napomáhajú komplexnú starostlivosť o všetky typy pleti. Zloženie v kombinácií s inovatívnou kompozíciou účinne rekonštruuje štruktúru pokožky a obnovuje jej správne fungovanie. Vďaka prítomnosti arginínu, hydrolyzovaného kolagénu a extraktu z propolisu sa pleť stáva hodvábne hladká, pružná a hlboko hydratovaná. Urýchľuje regeneračné procesy, zmierňuje zápaly a účinne podporuje redukciu nedokonalostí, čo sa prejavuje v nádherne rovnomernom farebnom tóne pleti. Už po prvom použití prináša okamžité výsledky a poskytuje kožným bunkám prospešné látky, ktoré jej zaručujú silný výživný účinok. Maska rozmaznáva zmysly svojou sviežou vôňou kivi a počas aplikácie vám zaručuje osviežujúci efekt.

Spôsob použitia:
Naneste masku na očistenú tvár a nechajte pôsobiť 10-15 minút, potom odstráňte a zvyšok prípravku jemne votrite do pokožky.

Objem: 23 ml

Zloženie:

Opinie