SKIN79 Rozjasňujúca pleťová maska s extraktom z pomaranča Real Fruit Mask Orange 23 ml

  • Kód: SK408
  • Výrobca: Skin79
  • EAN: 8809393405285
  • Availability: Veľká
€0,67
€2,77
(€2,91 / 100ml)

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Normálna
Suchá
Zrelá

Rozjasňujúca maska obohatená o vysoko účinne aktívne zložky, ktoré efektívne rozjasňujú pokožku, vyrovnávajú jej farbu a redukujú pigmentové škvrny. Obsahuje prírodnú bavlnenú fóliu s potlačou pomaranča a výživnou esenciou, ktorá preniká hlboko do kožných buniek a zaručuje dokonalú starostlivosť šedej, unavenej pleti s pigmentovými škvrnami. Založená na extrakte z plodov sladkého pomaranča a limetky prostredníctvom jemnej exfoliácie podporuje boj proti nerovnomernej pigmentácii a napomáha rekonštrukcii pokožky. Vďaka obsahu niacínamidu a extraktu zo zeleného čaju má výrobok antioxidačné a osviežujúce vlastnosti. Po použití pleť okamžite získa lesk a vitalitu, stane sa mimoriadne žiarivá a pružná. Maska rozmaznáva zmysly svojou sviežou vôňou sladkého pomaranča a počas aplikácie vám zaručí osviežujúci efekt.

Spôsob použitia:
Naneste masku na očistenú tvár a nechajte pôsobiť 10-15 minút, potom odstráňte a zvyšok prípravku jemne votrite do pokožky.

Objem: 23 ml

POLOŽIŤ OTÁZKU

Ak je vyššie uvedený popis nedostačujúci, tak neváhajte a obráťte sa na nás s otázkou na tému tohto produktu. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.
E-mail*:
Telefón*:
Otázka*:
Polia označené * je nutné vyplniť

ZLOŽENIE